جمعه 21ام مرداد 1401

کسب رتبه سوم توسط بانک رفاه در شاخص فروش

کد خبر: ۲۸۷۴۵۱ بر اساس نتایج بیست و چهارمین رتبه‌بندی صد شرکت برتر ایران، بانک رفاه کارگران رتبه 11 در میان صد شرکت برتر و رتبه 3 در گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری را از نظر شاخص فروش، کسب کرده است. به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، […]

69 Views


بر اساس نتایج بیست و چهارمین رتبه‌بندی صد شرکت برتر ایران، بانک رفاه کارگران رتبه 11 در میان صد شرکت برتر و رتبه 3 در گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری را از نظر شاخص فروش، کسب کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در همایش شرکت‌های برتر ایران که روز دوشنبه 4 بهمن ماه سال جاری با حضور جمعی از مسئولان کشوری، صاحبان بنگاه‌های اقتصادی، کارآفرینان برتر و اساتید دانشگاهی با هدف معرفی صد شرکت برتر کشور در سال 1400(برمبنای صورت‌های مالی سال 1399) توسط سازمان مدیریت صنعتی در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، بانک رفاه کارگران به عنوان یازدهمین شرکت و سومین بانک برتر کشور از نظر شاخص فروش، معرفی و با اهدای تندیس مورد تقدیر قرار گرفت.

این گزارش می‌افزاید، بانک رفاه کارگران همچنین در شاخص بیشترین دارایی نیز با کسب رتبه 9 در زمره 10 شرکت برتر این گروه قرار گرفت.

لینک کوتاهلینک کپی شد!

لینک منبع

قالب وردپرس