سه شنبه 28ام دی 1400

قیمت دلار روی ریل ریزشی برجام

شرط مهم برای بازگشت افزایشی ها به بازار دلار  با افت قیمت دلار انتظارات کاهش در بازار دلار هم پایین رفت و تا زمانی که محدوده یاد شده احیا نشود،‌ نمی توان انتظار برگشت افزایشی ها را به بازار ارز داشت. در واقع شرط اولیه برگشت افزایشی ها به بازار شکسته شدن دوباره محدوده ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومانی است. در […]

10 Views


شرط مهم برای بازگشت افزایشی ها به بازار دلار 

با افت قیمت دلار انتظارات کاهش در بازار دلار هم پایین رفت و تا زمانی که محدوده یاد شده احیا نشود،‌ نمی توان انتظار برگشت افزایشی ها را به بازار ارز داشت. در واقع شرط اولیه برگشت افزایشی ها به بازار شکسته شدن دوباره محدوده ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومانی است.

در شرایط فعلی بازیگران ارزی تصور می کنند که احتمال افت قیمت دلار بیشتر است. آن ها باور دارند که با ادامه فروش ها در ابتدای هفته جاری محدوده حمایتی ۲۸ هزار و ۸۰۰ تومانی از دست خواهد رفت و حرکت اسکناس آمریکایی به سوی حمایت ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان آغاز خواهد شد.

اما معامله گران قیمت دلا، بازار ارز امروز شنبه  18 دی 1400 را چگونه پیش بینی کرده اند؟ 

پیش بینی قیمت دلار از مسیر قیمت درهم

قیمت درهم در معاملات پشت خطی روز گذشته هم زیر مرز 8 هزار تومان بود. قیمت درهم دیشب بر روی 7 هزار و 910 تومان قرار گرفت که نسبت به قیمت معاملات نقدی روز چهارشنبه50 تومان بالا رفته بود.  قیمت طلایی درهم نیز  شب گذشته بر روی 7هزار و 880 تومان قرار گرفت. معامله گران معتقدند اگر  قیمت درهم بالای  این عدد برسد، رسیدن آن به 8 هزار تومان نیز محتمل است.

پیش بینی قیمت دلار از مسیر بازار فردایی

قیمت دلار فردایی در معاملات پشت خطی شب گذشته در کانال 28 هزار تومان  ایستاده بود. این اسکناس آمریکایی در معاملات پشت خطی شب گذشته بر روی 28 هزار و 830 تومان قرار داشت. که  نسبت به قیمت دلار در معاملات پشت خطی سه شنبه شب 190 تومان کاهش را تجربه کرده بود. بنابراین معامله گران  دلار فردایی قیمت دلار امروز  شنبه 18 دی 1400 را نزولی پیش بینی کرده اند.

پیش بینی قیمت دلار از کانال هرات

در معاملات پشت خطی دلار هرات شب گذشته قیمت دلار  مانند معاملات نقدی روز چهارشنبه  در کانال 28 هزار تومان قرار داشت. قیمت این اسکناس آمریکایی  دیشب در در معاملات پشت خطی هرات 28 هزار و 750 تومان بود که نسبت به قیمت سه شنبه شب  160 تومان  پایین رفته بود.

سه شب در معاملات پشت خطی قیمت دلار  بر روی 29 هزار و 910 تومان قرار داشت. بدین ترتیب در بازار هرات معامله گران به استقبال  کاهش  قیمت دلار  رفتند. در واقع معامله گران دلار پیش بینی کردند که قیمت دلار در بازار ارز امروز شنبه 18دی 1400 پایین می رود.

لینک منبع

قالب وردپرس