جمعه 21ام مرداد 1401

راه‌اندازی نخستین شعبه ۲۴ ساعته نت بانک حکمت ایرانیان

مدیر عامل بانک حکمت ایرانیان در مراسم راه اندازی نخستین شعبه ۲۴ ساعته ایرانیان نت این بانک، گفت: ایرانیان نت تمامی خدمات بانک را در ۲۴ ساعت شبانه روز در اختیار مشتریان قرار می دهد. به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، نخستین شعبه ۲۴ ساعته ایرانیان نت بانک حکمت ایرانیان، عصر امروز در شهرک […]

1096 Viewsمدیر عامل بانک حکمت ایرانیان در مراسم راه اندازی نخستین شعبه ۲۴ ساعته ایرانیان نت این بانک، گفت: ایرانیان نت تمامی خدمات بانک را در ۲۴ ساعت شبانه روز در اختیار مشتریان قرار می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، نخستین شعبه ۲۴ ساعته ایرانیان نت بانک حکمت ایرانیان، عصر امروز در شهرک سازمانی شهید سرلشگر فلاحی رونمایی شد. عباس عسگرزاده، در این مراسم اظهار داشت: در حوزه اقتصاد کشور اقتصاد مقاومتی و مصرف کالای ایرانی باید به نحوی برنامه ریزی شود که از نیرو و توان جوانان به خوبی استفاده شود.

وی افزود: تحریم ها بخش های آسیب زا و ضعف اقتصاد را نشان داد و از آنجایی که اقتصاد کشور بانک محور است، باید با حمایت تولید ملی هم سلیقه و رفتار مردم تغییر یابد و هم کیفیت تولیدات.

مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان گفت: ایرانیان نت تمامی خدمات بانک را در ۲۴ ساعت شبانه روز در اختیار مشتریان قرار می دهد. عسگرزاده افزود: الان فرصت طلایی است که باید در مباحثی از جمله ارز رمزها اقداماتی صورت گیرد.

وی با تاکید بر اینکه ۱۳ آبان سرفصلی جدید برای تحریم ها است، گفت: دلسوزان نظام باید با استفاده از قابلیت های داخلی تهدید را به فرصت تبدیل کنند و همچنین نقاط ضعف شناسایی و اصلاح شود. وی ادامه داد: همچنین از خودتحریمی و دامن زدن به تحریم ها دوری کنیم‌ و بانک ها نیز با نگاه ملی در برهه حساس فعلی می توانند کشور را در مسیری قرار دهند که آسیبی نبیند.

لینک منبع

قالب وردپرس