جمعه 21ام مرداد 1401

خلاصه بازی تیم های لوانته و بارسلونا!

بارسلونا در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه 5-0 لوانته را شکست بدهد و جایگاهش در صدر جدول لالیگا را تثبیت کرد. نوشته خلاصه بازی تیم های لوانته و بارسلونا! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد. – بارسلونا در دیداری خارج از خانه موفق شد با […]

1059 Views


بارسلونا در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه 5-0 لوانته را شکست بدهد و جایگاهش در صدر جدول لالیگا را تثبیت کرد.

نوشته خلاصه بازی تیم های لوانته و بارسلونا! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

– بارسلونا در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه 5-0 لوانته را شکست بدهد و جایگاهش در صدر جدول لالیگا را تثبیت کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : “کلیپی از خلاصه بازی تیم های لوانته و بارسلونا در بازی های لالیگای اسپانیا 25 آذر 97 که این بازی با برتری 5-0 بارسلونا به پایان رسید.

در این دیدار بازیکنان لوانته نمایش قابل قبولی داشتند اما در نهایت این بارسا بود که به لطف درخشش لیونل مسی، توانست به یک پیروزی پرگل برسد.

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده که روی پاس جیسون، بواتنگ در دقیقه 5 گل اول بازی را به ثمر برساند اما واکنش عالی مارک آندره تراشتگن، مانع از باز شدن دروازه بارسا شد.

پس از آن بازیکنان بارسا توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما دفاع فشرده تیم میزبان، مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد.

در مقابل، بازیکنان لوانته در تلاش بودند تا روی ضدحملات بتوانند به دروازه بارسا برسند.

بازی با همین روند ادامه داشت و در دقیقه 32، بار دیگر لوانته صاحب یک موقعیت خوب شد اما این بار ضربه بواتنگ به تیر دروازه تراشتگن برخورد کرد تا بازی همچنان با تساوی بدون گل دنبال شود.

اما سه دقیقه بعد، بارسا روی نبوغ مسی به گل اول رسید.

ستاره بارسا که پشت محوطه جریمه لوانته صاحب توپ شده بود، بعد از به هم ریختن مدافعان حریف، با یک پاس دیدنی، لوییس سوارز را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک ضربه تماشایی، توپ را به سقف دروازه لوانته کوبید.

بعد از این گل بازیکنان میزبان پیش کشیدند و در دقایق پایانی حملات بیشتری روی دروازه بارسا داشتند اما این شاگردان ارنستو والورده بودند که روی یک ضدحمله به گل رسیدند.

این بار روی پاس در عمق سرخیو بوستکس، لیونل مسی در موقعیت تک به تک با دروازه بان حریف قرار گرفت و او هم با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

در ثانیه های پایانی این نیمه اتفاق خاصی رخ نداد و بارسا با برتری 2-0 به رختکن رفت.

نیمه دوم را بارسا هجومی تر آغاز کرد و در دقیقه 47 به گل سوم رسید.

روی حمله سریع و همکاری سوارز و آلبا، توپ با پاس مدافع چپ بارسا به مسی رسید و او هم با یک ضربه پای چپ دقیق، کار را تمام کرد.

بعد از این گل بازیکنان میزبان بار دیگر ابتکار عمل را در دست گرفتند و یکی دو موقعیت خطرناک روی دروازه بارسا ایجاد کردند اما نتوانستند به گل برسند.

در مقابل، بازیکنان بارسا که به دنبال استفاده از ضدحملات بودند، در دقیقه 60 موفق شدند اختلاف را به چهار گل افزایش بدهند.

این بار لوییس سوارز بود که با یک حرکت عالی، پایه گذار گل شد و ارسال او را، آتورو ویدال با یک پاس هوشمندانه به مسی رساند و ستاره بارسا با یک ضربه بغل پا، هت تریکش در این دیدار را کامل کرد.

در ادامه تا اندازه ای از تب و تاب بازی کاسته شد و در دقیقه 76، کار برای لوانته سخت تر از قبل شد.

خطای شدید کاباکو روی دمبله، باعث شد تا داور یک کارت قرمز مستقیم به او نشان بدهد و به این ترتیب، لوانته 10 نفره شد.

بارسا از این برتری نفری استفاده کرد و در دقایق باقی مانده، بار دیگر توپ و میدان را کاملا در اختیار گرفت و سرانجام در دقیقه 88، به گل پنجم رسید.

روی یک حمله سریع که خود پیکه آغاز کرده بود، این مدافع پیش تاخته در محوطه جریمه حریف با پاس مسی صاحب موقعیت شد و بعد از اینکه مدافع حریف را از پیش رو برداشت، با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

در دقایق پایانی توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری 5-0 بارسلونا به پایان رسید.

پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند.

” این ویدئو به طور مشترک از سوی خبرگزاری پارس فوتبال و اپلیکیشن فوتبالیش برای شما ارائه شده است؛ برای عضویت در این اپلیکیشن و استفاده از امکانات مختلف آن به لینک زیر مراجعه کنید.

کلید واژه ها: بازی – بارسا – دروازه – بارسلونا – بازیکنان – فوتبال – فوتبال ایران – دیدار – لالیگا – لیونل مسی – خبرگزاری – تراشتگن – موقعیت خطرناک – بواتنگ – لوییس سوارز – پیروزی پرگل – مدافع – سوارز – ایران – دروازه بان – حمله – شکست – خانه – موفق – جدول – اسپانیا – خطرناک – ابتکار – ستاره – واکنش

لینک منبع

قالب وردپرس