جمعه 21ام مرداد 1401

حضور شرکت «پیشرو فن آوران سیراف» با محصولات جدید/«هیوسانگ» به دنبال بازگرداندن سهم بازار خود در ایران است

شرکت پیشرو فن آوران سیراف که نمایندگی شرکت «نکسگوچین»،«هیوسانگ کره» و چند برند دیگر را در حوزه محصولات الکترونیکی پرداخت و تراکنش داراست،برای رونمایی از محصولات جدید خود در چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران شرکت کرده است. به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،سعید جعفری،مدیرعامل این شرکت در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بانکداری […]

1266 Viewsشرکت پیشرو فن آوران سیراف که نمایندگی شرکت «نکسگوچین»،«هیوسانگ کره» و چند برند دیگر را در حوزه محصولات الکترونیکی پرداخت و تراکنش داراست،برای رونمایی از محصولات جدید خود در چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران شرکت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،سعید جعفری،مدیرعامل این شرکت در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بانکداری الکترونیک گفت: این شرکت در حال حاصر اقدام به واردات دستگاههای کارت خوان از شرکت نکسگو چین کرده است تا پس از تست موفق این دستگاه در بازار خدمات تراکنش ایران،اقدام به تولید کارت خوان با تیراژ بالا کند.

وی با اشاره به هدفگذاری دستیابی به سهم بازار 20 درصدی در آینده نزدیک خاطرنشان کرد:بازار با تقاضای 400 تا 500 هزار عددی همراه است و تصمیم شرکت فن آوران سیراف نیز این است تا 80 تا 100 هزار دستگاه از نیاز بازار را تولید کنیم.

 

                       

جعفری با اشاره به مزیت های این دستگاه کارت خوان نسبت به مدل های مشابه بازار عنوان کرد:فیزیک بهتر،دوام بیشتر و امکان نگهداری بیشتر شارژ در مدل های بیسیم تا 500 تراکنش از خصوصیات سخت افزاری این دستگاه است. ضمن این که از نظر نرم افزاری نیز تمام استاندارهای شاپرک را داراست.

مدیرعامل شرکت پیشرو فن آوران سیراف با اشاره به آمادگی این نوع کارت خوان برای کار با انواع PSPها درباره خدمات پس از فروش این کارت خوان گفت:کارت خوان نکسگو چین در ایران دارای یک سال گارانتی و 5سال خدمات پس از فروش است و برای بهبود خدمات پس از فروش در سطح کشور تاکنون 22 دفتر در استانها با امکان انجام فعالیت های تعمیر و تعویض ایجاد شده است. 

جعفری در معرفی سایر محصولات این شرکت گفت:با وجود آشنا بودن بازار ایران به خودپرداز هیوسانگ و دارا بودن سهمی در حدود 12 تا 13 هزار خودپرداز فعال از این برند در کشور،طی سال های گذشته امکان واردات این محصول از بین رفته بود که شرکت فن آوران سیراف توانسته است اقدام به واردات مجدد آن کند.

                          

وی اقدامات صورت گرفته برای بازیابی سهم بازار این محصول در کشور را تعامل با بانک ها و اشخاص حقیقی و حقوقی برای فروش این خودپرداز عنوان کرد و گفت:این شرکت در کنار فعالیت های ذکر شده به دنبال نصب مستقیم و تراکنشی این خودپرداز است و در این راستا در حال مذاکره با بانک ها است.

 

 

گزارشی از:حمیده قاسمی

لینک منبع

قالب وردپرس