جمعه 21ام مرداد 1401

بورس سبز پوشید

به گزارش اخبار بانک به نقل از خبرآنلاین، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد ۲ میلیارد و ۳۵۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۷۹۴میلیارد تومان در ۱۳۲هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۱۲۴۱واحدی در ارتفاع ۱۸۴هزار و ۱۵۹واحد قرار گرفت. بیشترین اثر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روز […]

1147 Views


به گزارش اخبار بانک به نقل از خبرآنلاین، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد ۲ میلیارد و ۳۵۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۷۹۴میلیارد تومان در ۱۳۲هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۱۲۴۱واحدی در ارتفاع ۱۸۴هزار و ۱۵۹واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی بانک ملت، معدنی و صنعتی گل گهر و بانک صادرات ایران شد و در مقابل نمادهای معاملاتی نفت بهران، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و پالایش نفت تبریز با افت خود مانع افزایش بیشتر شاخص بورس شدند.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز مثبتی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۳۶۱واحد، کل (هموزن) ۳۴۹واحد، قیمت (هموزن) ۲۴۶واحد، آزاد شناور ۱۵۵۴واحد و شاخص‌های‌ بازار اول و دوم به‌ترتیب ۸۷۲و ۲۶۷۴واحد رشد کردند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۶۹۴میلیون ورقه به‌ارزش ۳۵۸میلیارد تومان در ۹۲هزار نوبت، آیفکس ۲۶واحد رشد کرد و در ارتفاع ۲۰۱۱واحد قرار گرفت.

 

لینک منبع

قالب وردپرس