جمعه 13ام تیر 1399

توجه به جوانان و بدنه متخصص ،سرلوحه کار شهرداری

شهردار منتخب تهران تعامل قانونی عالمانه با اعضای شورای شهر و تلاش برای همکاری با سمن ها و نخبگان علمی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در اداره شهر را از مأموریت هایش خواند و تاکید کرد: – می دانم که با همکاری آن هاست که می شود مشکلات را حل کرد . ” به گزارش سایت […]

136 Views


شهردار منتخب تهران تعامل قانونی عالمانه با اعضای شورای شهر و تلاش برای همکاری با سمن ها و نخبگان علمی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در اداره شهر را از مأموریت هایش خواند و تاکید کرد: – می دانم که با همکاری آن هاست که می شود مشکلات را حل کرد .

” به گزارش سایت قطره و به نقل از شهروندان در حل مشکلات و توجه ویژه به مناطق محروم را از دیگر برنامه ها و اولویت های کاری اش عنوان کرد و افزود: پاسخگویی به نهادهای نظارتی، توجه به ابعاد پایداری در امور شهر، استفاده از حداکثر بضاعت تخصصی داخل و استفاده از تجربیات جهانی، تلاش برای تنظیم لوایح قانونی موثر از طریق کمیسیون کلانشهرها در دولت، مجلس و شورای عالی استان ها نیز از برنامه های من هستند.

او شعار خود را شهری برای همه خواند و تأکید کرد: یکی از مصادیق این شعار توسعه قلمروی عمومی خواهد بود؛ این موضوع از اصلی ترین مصادیق عدالت است.

شهردار تهران با اشاره به این که باید باور کنیم جاهایی اشتباه کردیم، افزود: از ظرفیت های علمی برای اداره امور استفاده نکردیم و بخشی از مشکلات ناشی از این است.

نمی توانیم تهران را تبدیل به بهشت کنیم، اما می توانیم جلوی تخریب را بگیریم.

وی گفت: هفته گذشته به عنوان اولین قدم اشاره کردم به این مهم که کارگاه های غیرلازم باید از سطح شهر جمع آوری شود، هیچ پیمانکاری بدش نمی آید انبارهای بزرگ داشته باشد.

این روش را با هدف تامین منابع عمومی شهروندان ادامه می دهیم.

شهردار تهران در ادامه افزود: حل مشکلات تهران فقط در حوزه (ره)، گفت: امیدوارم خداوند ما را شرمنده شهدا نکند.

کلید واژه ها: تهران – شهردار – مشکلات – شهردار تهران – شورای عالی استان ها – شورای عالی استان – اعضای شورای شهر – برنامه – اداره – شورای – شورای شهر – علمی – شهرداری – اقتصادی – پایداری – نخبگان – کارگاه – اشتباه – جوانان – فرهنگی – مناطق – توسعه – تامین – محروم – استان – گزارش – تخریب – اولین – شهدا – مجلس

لینک منبع

قالب وردپرس